<![CDATA[Spis i Byen Google product deal feed - 10 latest products]]> https://spisibyen.dk <![CDATA[4-retters menu inkl. vin på Restaurant Koefoed]]> https://spisibyen.dk/products/4-retters-menu-inkl-vin-pa-restaurant-koefoed 5390502297749 5390502297749 new 990,00 DKK 749,00 DKK in stock Restaurant Koefoed Madoplevelse 0.0 kg <![CDATA[8 serveringer inklusiv vinmenu hos Restaurant Rebel]]> https://spisibyen.dk/products/8-serveringer-inklusiv-vinmenu-hos-restaurant-rebel 5350099189909 5350099189909 new 1.110,00 DKK 795,00 DKK in stock Restaurant Rebel Madoplevelse 0.0 kg <![CDATA[Tapas Huset Casa Lola - Skaldyrsplatte]]> https://spisibyen.dk/products/tapas-huset-casa-lola-skaldyrsplatte 5400374345877 5400374345877 new 399,00 DKK 249,00 DKK in stock Tapas Huset Madoplevelse 0.0 kg <![CDATA[Autentisk japansk 3-retters på Restaurant UMA]]> https://spisibyen.dk/products/autentisk-japansk-3-retters-pa-restaurant-uma 5335926538389 5335926538389 new 298,00 DKK 199,00 DKK in stock Restaurant UMA Madoplevelse 0.0 kg <![CDATA[6 flasker Crémant d'Alsace fra Voulez Vous]]> https://spisibyen.dk/products/6-flasker-cremant-dalsace-fra-voulez-vous 5359247818901 5359247818901 new 1.110,00 DKK 599,00 DKK in stock La Puissance ApS Crémant 0.0 kg <![CDATA[1 flaske Vodka Bornholm inkl. 6 flakser Maté Maté]]> https://spisibyen.dk/products/1-flaske-vodka-bornholm-inkl-6-flakser-mate-mate 5341053550741 5341053550741 new 469,00 DKK 349,00 DKK in stock Snaps Bornholm ApS Vodka 0.0 kg <![CDATA[6 eller 12 flasker rødvin fra Voulez Vous]]> https://spisibyen.dk/products/6-eller-12-flasker-rodvin-fra-voulez-vous 5409570128021 5409570128021 new 810,00 DKK 399,00 DKK in stock La Puissance ApS Rødvin 0.0 kg <![CDATA[5-retters a la carte inkl. vinmenu på Restaurant Fuego]]> https://spisibyen.dk/products/5-retters-menu-a-la-carte-pa-restaurant-fuego 5305481199765 5305481199765 new 1.160,00 DKK 849,00 DKK in stock Restaurant Fuego Madoplevelse 0.0 kg <![CDATA[MiniCruise til Oslo for 2 personer med DFDS (Juli - August)]]> https://spisibyen.dk/products/minicruise-til-oslo-for-2-personer-med-dfds-juli-august 5396801618069 5396801618069 new 898,00 DKK in stock DFDS A/S Madoplevelse 0.0 kg <![CDATA[Winemakers Dinner - Barolo-aften på formel B d. 25. september 2020]]> https://spisibyen.dk/products/winemakers-dinner-barolo-pa-formel-b-d-25-september-2020 4405517025417 4405517025417 new 1.995,00 DKK in stock Fionia vin madoplevelse 0.0 kg <![CDATA[MiniCruise til Oslo for 2 personer med DFDS (August - December)]]> https://spisibyen.dk/products/minicruise-til-oslo-for-2-personer-med-dfds-august-december 5396801814677 5396801814677 new 498,00 DKK in stock DFDS A/S Madoplevelse 0.0 kg <![CDATA[Favoritkasse m. vin - 6 eller 12 flasker fra Voulez Vous]]> https://spisibyen.dk/products/favoritkasse-m-vin-6-eller-12-flasker-fra-voulez-vous 5372798664853 5372798664853 new 810,00 DKK 399,00 DKK in stock La Puissance ApS Vin 0.0 kg <![CDATA[Winemakers Dinner - Italiensk vinaften på Fakkelgården d. 30. oktober 2020]]> https://spisibyen.dk/products/winemakers-dinner-italiensk-vinaften-pa-fakkelgarden-d-30-oktober-2020 4402155946121 4402155946121 new 1.795,00 DKK in stock Fionia vin madoplevelse 0.0 kg